
Trwa Black Week! Skorzystaj z kodu rabatowego „event-BF” i kup bilet z rabatem 10%!
Promocja trwa tylko do 26 listopada 2018 r. do godz. 23.59.
Trwa Black Week! Skorzystaj z kodu rabatowego „event-BF” i kup bilet z rabatem 10%!
Promocja trwa tylko do 26 listopada 2018 r. do godz. 23.59.
W jednym miejscu, w jednym czasie, w wyjątkowym entourage’u, zabytkowej CONCORDIA DESIGN, w bezpośrednim sąsiedztwie Biurowca Bałtyk, BRYŁY ROKU 2017 odbędzie się największe wydarzenie architektoniczne tej jesieni!
Bałtyk – europejski biurowiec w sercu Wielkopolski
Bryła Roku 2017, wg internautów; Prime Property Prize 2017; TopBuilder, kategoria: inwestycje; Grand Prix w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2017.
IDEA I WIZJA: Z perspektywy inwestora
WARUNKI TECHNICZNE: Z perspektywy Inspektora Nadzoru Inwestorskiego
ODBIORY: Z perspektywy Państwowej Inspekcji Sanitarnej
Panel specjalny:
Ład przestrzenny jako paradygmat zrównoważonego gospodarowania przestrzenią przez pryzmat tzw. „Specustawy mieszkaniowej”
Po panelu dyskusyjnym zapraszamy Państwa do STREFY NETWORKINGU
Nasza konferencja architektoniczna to doskonała okazja do aktywnego udziału we wzajemnym poznawaniu się, wymianie doświadczeń oraz budowaniu relacji, dzięki którym w 100 procentach wykorzystają Państwo czas spędzony na kongresie INSPIRIGIN ARCHITECTURE DAY 2018.
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – innowacyjne połączenie nowoczesności z tradycyjną architekturą regionu
Bryła Roku Jury 2017; Nagroda Roku 2017 Grand Prix Stowarzyszenia Architektów Polskich; Nagroda Architektoniczna Polityki 2017.
IDEA I WIZJA: Z perspektywy architekta
WARUNKI TECHNICZNE: Z perspektywy projektanta
ODBIORY: Z perspektywy Państwowej Straży Pożarnej
Muzeum Ognia w Żorach – synergia formy i funkcji
Nominacja w konkursie German Design Award 2018; nominacja do nagrody w plebiscycie Polska Architektura 2014, nominacja do "7 nowych cudów Polski" przez miesięcznik National Geographic.
IDEA I WIZJA: Z perspektywy architekta
WARUNKI TECHNICZNE: Z perspektywy konstruktora
ODBIORY: Z perspektywy Inspekcji Nadzoru Budowlanego
mgr inż. arch. Krzysztof Mycielski
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (wyróżniony w konkursie SARP na najlepszy dyplom 1996 roku w Polsce). Pracował w Atelier 2 (1996-1997) i Szymborski & Zielonka Architekci (1997-1998). W 1998 roku współzakładał pracownię Grupa 5 Architekci, jest w niej jednym ze wspólników.. Autor tekstów o współczesnej architekturze – między innymi w „Gazecie Wyborczej”, „Życiu”, „National Geographic” i „Deutsche Bauzeitung”. Nauczyciel akademicki. W latach 2009-2018 prowadził wykłady i zajęcia z teorii i historii architektury współczesnej na Wydziale Architektury i Budownictwa Politechniki Lubelskiej. Od 2017 roku prowadzi zajęcia z rysunku analitycznego, a od 2018 roku także z teorii architektury na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.
mgr inż. arch. Rafał Zelent
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (1998, dyplom wyróżniony przez MSWiA). Przed studiami był zatrudniony w pracowni Bogusławski-Jankowski (1989-1990), po ich ukończeniu – w Acanthus Lawrence and Wrightson Architects w Londynie (1998-2000) i w Bulanda, Mucha Architekci (2000-2002). W 2003 roku rozpoczął współpracę z pracownią Grupa 5 Architekci, od 2006 roku był w niej partnerem, od 2010 roku jest jednym ze wspólników.
mgr inż. arch. Barbara i Oskar Grąbczewscy
Prowadzą od 2002 roku pracownię OVO Grąbczewscy Architekci. Laureaci ponad 50 nagród, wyróżnień i nominacji w konkursach i przeglądach architektonicznych, w tym Nagrody Roku SARP dla najlepszych budynków zrealizowanych w Polsce w 2006 i 2016 roku, Nagrody Polski Cement w architekturze w 2007 roku, Europe 40 under 40 2009, nagrody Sportowy Obiekt Roku 2011, finaliści nagrody Życie w Architekturze w 2012 i 2015 roku, nominowani do nagrody Miesa van der Rohe 2017. Do najważniejszych budynków zrealizowanych przez OVO należą Muzeum Ognia w Żorach, Centrum Administracyjne w Wielkiej Wsi, Pawilon Paleontologiczny w Krasiejowie (wraz z Goczołowie Architekci), Łaźnia Łańcuszkowa w Zabrzu (wraz z Konior Studio), ośrodki zdrowia w Gierałtowicach i Przyszowicach.
mgr inż. arch. Małecki Wojciech
Absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Śląskiej. Od 1997 wraz z żoną Joanną prowadzi wspólną pracownię MAŁECCY biuro projektowe. Laureat w konkursie na Centrum Kulturalne i Religijne w Japonii. Wyróżnienia w konkursach: Architektura Roku 2011 Wnętrze Centrum Konferencyjnego ING, Architektura Roku 2012 Zespół Mieszkaniowy Enklawa Modernistyczna w Katowicach, Najlepsza Przestrzeń Publiczna 2013 - Zespół Sportowy Bażantowo w Katowicach. Współautor nowej siedziby Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach ( nagrodzony w 2018 roku: Bryłą Roku, Grand Prix Nagrody Architektonicznej Polityki), nowego Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, przebudowy Ambasady RP w Abudży, Kopenhadze, Sztokholmie, nowej Rezydencji Ambasadora RP w Sztokholmie, Konsulatu RP w Winnicy, Instytutu Polskiego w St. Petersburgu, wieloletni członek Zarządu SARP Katowice.
adw. Andrzej Kulak
W praktyce zawodowej zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych dotyczących procesu budowlanego, prac projektowych oraz nieruchomości. Współpracuje z podmiotami publicznymi i prywatnymi w zakresie realizacji przez te podmioty inwestycji budowlanych.
Ewa Voelkel-Krokowicz
Właścicielka Concordia Design - pierwszego w Polsce prywatnego centrum designu i kreatywności, które inicjuje szereg działań dla biznesu, dorosłych i dla dzieci.
Concordia Design to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy działalność komercyjną i edukacyjną. Dla biznesu świadczy usługi konsultingowe oraz projektowania eventów, a poprzez wydarzenia otwarte realizuje program edukacji w obszarze designu. Częścią centrum jest również restauracja Concordia Taste, w której design współgra z najlepszą kuchnią i projektem wnętrz.
Wyjątkowy model biznesowy stworzony przez Ewę Voelkel Krokowicz stale się rozrasta i zmienia. Obecnie centrum odpowiada również za projekty związane z kulturą i sztuką realizowane w ramach Przystani Sztuki oraz w Auli Artis. Planowana jest też ekspansja do Wrocławia, gdzie na Wyspie Słodowej 7 powstanie Concordia Hub, która swoje działania koncentrować będzie wokół środowiska start upów.
Ewa Voelkel-Krokowicz działa w kilku stowarzyszeniach i organizacjach m.in.: Fundacja Liderek Biznesu, Wielkopolska Loża Biznesu, Rada Programowa Teatru Polskiego, FBN Polska, Rada Powiernicza Uniwersytetu SWPS.
mgr inż. budownictwa Katarzyna Barbara Mateja
Ukończyła studia w specjalności Inżynieria Miejska w stopniu inżyniera oraz w specjalności Inżynieria Procesów Budowlanych – Technologię i Zarządzanie w Budownictwie w stopniu magistra na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 2005 r. do dziś związana zawodowo ze śląskimi organami nadzoru budowlanego.
mgr. inż pożarnictwa Kamil Skieresz
Od 2006 roku funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej. W 2008 roku ukończył Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, następnie kontynuował naukę w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując w 2012 roku tytuł inżyniera pożarnictwa, a w 2014 roku mgr inż. pożarnictwa. Poza pracą jako strażak na podziale bojowym (od ratownika po dowódcę zmiany), jego pasją jest prewencja pożarowa. W latach 2013-2017 podpisał umowę z liczącą się na wrocławskim rynku firmą z branży przeciwpożarowej, gdzie nadzorował wiele obiektów, uczestniczył w ich odbiorach oraz opracowywał dokumentację przeciwpożarową. Od 2017 roku właściciel rozwijającej się firmy na rynku poznańskim.
Jakub Głaz
Krytyk architektury, publicysta, animator działań przestrzennych 1977
Z wykształcenia architekt. Zajmuje się popularyzacją i krytyką architektury w prasie, radiu i telewizji oraz działaniami na rzecz naprawy miast, współtwórca poznańskiej inicjatywy "Centrum Otwarte" zajmującej edukacją i animacją działań w zakresie architektury i urbanistyki.
Współautor książki dla dzieci i dorosłych „Wspólne nie znaczy niczyje” oraz telewizyjnego cyklu „Księga Przestrzeni”. Jeden z laureatów zeszłorocznej nagrody dziennikarskiej Izby Architektów RP.
mgr inż. Lilla Łabno
Uzyskałam tytuł magistra inżyniera na kierunku Inżynierii Środowiska Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiej w 1992 roku. Od 2005r pracuję w Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W latach 2007 - 2017 pełniłam funkcję kierownika Oddziału Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu. Od stycznia 2018 roku jestem kierownikiem Oddziału Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu.
Trwa Black Week! Skorzystaj z kodu rabatowego „event-BF” i kup bilet z rabatem 10%!
Promocja trwa tylko do 26 listopada 2018 r. do godz. 23.59.
Aby zapisać się na konferencję, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.kongres-architektury.pl. w zakładce „Weź udział”. W przypadku problemów prosimy wysłać wiadomość e-mail pod adres BOK@forum-media.pl z informacją o chęci wzięcia udziału w konferencji.
Po wypełnieniu formularza automatycznie generuje się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, jeśli takie potwierdzenie nie pojawi się, to prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta (bok@forum-media.pl).
Tak, w przypadku mnogich zamówień obowiązuje następująca polityka rabatowa:
3-4 osoby 10% rabatu
5 i powyżej 15% rabatu
Przed konferencją wysyłana jest do uczestników faktura proforma, którą można opłacić, ale nie jest to wymagane do udziału w konferencji. Kolejna faktura wysyłana jest po konferencji. Uczestnicy, którzy nie opłacili proformy, są zobowiązani do opłacenia faktury wysłanej po konferencji.
Za udział w konferencji można zapłacić na podstawie faktury proformy przed rozpoczęciem konferencji lub faktury VAT wysyłanej do uczestników po konferencji. Opłacenie proformy nie jest warunkiem koniecznym do udziału w konferencji.
Wszelkie zmiany dotyczące danych podanych do faktury należy wysłać drogą mailową pod adres BOK@forum-media.pl. Zmiany zostaną wprowadzone w ciągu 48 h.
Uczestnik ma prawo zrezygnować z konferencji w terminie do 30 dni przed datą konferencji. Osoba, która zapisała się na konferencję i nie zrezygnowała z udziału w terminie do 30 dni przed datą konferencji, zostanie obciążona kosztami uczestnictwa, nawet jeśli nie wzięła udziału w wydarzeniu niezależnie od przyczyn, dla których nie dotarła na konferencję. Uczestnik, który nie wziął udziału w konferencji, otrzyma drukowane materiały konferencyjne oraz prezentacje multimedialne, na których udostępnienie zgodzi się prelegent.
Aby zmienić dane uczestnika konferencji, należy wysłać wiadomość mailową pod adres BOK@forum-media.pl. W wiadomości proszę podać dane, jakie mają zostać zmienione, oraz numer klienta lub nazwę podmiotu zgłaszającego.
Dokładna informacja o tym, jak dojechać na miejsce konferencji, zostanie wysłana dwa tygodnie przed terminem konferencji pod adres e-mail podany w zgłoszeniu.
Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00, prosimy o przybycie 15 minut wcześniej i zarejestrowanie się w recepcji. Konferencja planowo zakończy się o godzinie 18.00, jednak informujemy, że wydarzenie może się przedłużyć, w szczególności w sytuacji wzmożonej dyskusji uczestników konferencji.
Każdy uczestnik otrzyma materiały składające się z drukowanych materiałów merytorycznych oraz prezentacji multimedialnych. Zapewniamy również długopis i notatnik. Po zakończeniu konferencji każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.
Największe wydarzenie architektoniczne tej jesieni odbędzie się w wyjątkowym entourage’u, zabytkowej CONCORDIA DESIGN, w bezpośrednim sąsiedztwie Biurowca Bałtyk, BRYŁY ROKU 2017.